پرداخت با وبمانی

افرادی هستند که برای پرداخت سفارش خاصی نیازمند به استفاده از وبمانی می شوند و نیاز به افتتاح حساب WebMoney و کار دائمی با آن ندارند. ما می توانیم به این افراد کمک کنیم و پرداخت مربوطه را برای ایشان انجام دهیم.

به عنوان مثال شما فقط قصد خرید یک دامین توسط سایت resello.com را دارید و تا یکسال بعد که زمان تمدید آن می رسد نیاز به پرداخت مجدد ندارید. در این حالت بدون افتتاح حساب وبمانی می توانید درخواست پرداخت خود را با ما در میان بگذارید.

برای این منظور به صفحه خرید وبمانی ما مراجعه نمایید و مراحل خرید را تکمیل نمایید. از آنجا که حساب وبمانی ندارید گزینه های نام صاحب حساب و شماره کیف WMZ را با عبارت " پرداخت با وبمانی " تکمیل نمایید و در قسمت توضیحات شما شرح مناسبی از چگونگی انجام پرداخت در سایت مورد نظر برای ما بنویسید.

در صورت لزوم مواردی مانند username و password قابل استفاده که باید توسط آن وارد حساب کاربری شما در سایت مربوطه بشویم را نیز در این توضیحات ذکر نمایید.

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس های ارائه شده قبل از اقدام به ثبت سفارش می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل به آدرس info@wmexchange.ir مطرح نمایید.

تلفن تماس پشتیبانی :  88244839 - 021