افتتاح حساب مینی

۱- برای ایجاد یک حساب در wemoney ابتدا لازم است که وارد قسمت ثبت نام وب سایت wmtransfer.com شوید.

 

۲- به صفحه زیر وارد می شوید. در کادر خالی شماره موبایل خود را درج نمایید. بایستی یک شماره تلفن واقعی که قبلا برای حساب وب مانی، استفاده نشده را وارد نمایید. برای تایید شماره تلفن یک SMS دریافت می کنید تا شماره شما تایید شود. پیشنهاد می شود از شماره ایرانسل استفاده نمایید (اس ام اس بین المللی را بهتر دریافت می کند)
بترتیب کد کشور ۹۸ و بعد شماره کامل موبایل خود را بدون (۰) تایپ کنید، به عنوان مثال: ۹۸۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷

 با کلیک بر روی گزینه Proceed به مرحله بعد می روید.

 

۳- فرم ثبت نام آنلاین مربوطه را پر کنید:

۱: نام مستعار ۲: نام خانوادگی ۳: نام ۴: این بخش اجباری نیست ۵: جنسیت ۶: تاریخ تولد ۷: کشور ۸: شهر ۹: آدرس محل سکونت ۱۰: ایمیل ۱۱: سوال کنترلی ( این سوال و پاسخ آن بسیار مهم است. آنها را هرگز فراموش نکنید و در جایی حتما یادداشت و نگهداری نمایید ) و در نهایت کد تصویری را وارد نمایید و روی Proceed کلیک کنید.

در قسمت E-mail و Additional E-mail دو آدرس معتبر و متفاوت از خودتان درج نمایید.

 

 

۴- جهت تایید درستی تکمیل فرم، اطلاعات مندرج در این صفحه را برای آخرین بار بررسی کنید و اگر نیاز به اصلاح داشتند به عقب برگردید و اصلاحات را انجام دهید.

توصیه می کنیم از این صفحه یک پرینت بگیرید و یا آنرا save کنید تا همیشه بدانید که در فرم وب مانی چه مشخصاتی را وارد کرده اید.

 

۵- صفحه ای به شکل تصویر زیر برای شما به نمایش درمی آید، در کمتر از یک دقیقه یک ایمیل دریافت می کنید که حاوی یک کد تایید ایمیل است. آن کد را در کادر مربوطه در همین صفحه درج کنید (این کد به مدت ۱۰ روز از تاریخ ارسال، معتبر است)

 

۶- صفحه بعد صفحه تایید شماره موبایل خواهد بود. در این مرحله کد ارسال شده به موبایل خود را در کادر مربوطه درج کنید و روی دکمه proceed کلیک کنید.

ارسال اس ام اس به موبایل شما ۱ تا ۲ دقیقه یا حتی بیشتر ممکن است طول بکشد. اگر اس ام اس به دست شما نرسید روی click here کلیک کنید و مراحل آن را اجرا کنید.

 

 ۷- پس از وارد کردن کد مربوط به تایید شماره موبایل، فرمی نمایش داده می شود، که از شما می خواهد password خود را تعیین کنید.

 

۸- در این لحظه وارد حساب خود در وب مانی شده اید. اینجا محیط کاربری حساب mini شما است. WMID شما نیز در این صفحه نمایش داده می شود.

 

 

در صفحه فوق می توانید با کلیک کردن روی enable برای هر یک از گزینه های Classic ، Light ، Mobile نوع حساب مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال نمایید. تفاوت این حساب ها در زیر آورده شده:

- اگر شما قصد خرید از فروشگاه های آن لاین را دارید، بطوریکه در روز بیش از دویست دلار و در هفته بیش از پانصد دلار و در ماه بیش از هزار دلار وب مانی نیاز ندارید و هزینه نمی کنید، WMKeeper Mini برای شما بسیار مناسب است.

- اگر شما در حال انجام معاملات با حجم بالا هستید، مانند انجام معاملات آنلاین بورس بهترین گزینه انتخاب WMKeeper Classic است. برای این نوع سرویس بایستی یک برنامه روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و فقط از طریق آن به حساب وبمانی خود دسترسی خواهید داشت که باعث امنیت بالای آن می شود.

- WMKeeper Light برای کسانی توصیه می شود که تمایلی به نصب WMKeeper Classic روی کامپیوتر شخصی خود ندارند و در عمل تفاوتی بین این نوع حساب با Classic وجود ندارد. به این نوع از حساب در بستر HTTP و بدون نیاز به برنامه WM keeper می توان متصل شد. (تنها از طریق خط اینترنت متصل به کامپیوتر شخصی یا موبایل)

مرحله بعد ایجاد کیف پول در حساب WebMoney می باشد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس های ارائه شده قبل از اقدام به ثبت سفارش می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل به آدرس info@wmexchange.ir مطرح نمایید.

تلفن تماس پشتیبانی :  88244839 - 021